Pasigedote „Vyturio“?

„Vyturys“ čia!

Legendinis „Vyturys“ atgimsta įsielektrinusiomis plunksnomis ir repuodamas Biliūną – pasveikinkite pirmąją lietuvišką internetinę biblioteką vaikams ir jaunimui!

Pirmąją knygą „Vyturys“ išleido dar 1985 metais. Jaunuosius skaitytojus (dabartinių jaunųjų skaitytojų mamas ir tėčius) daugybę metų džiuginęs geriausiomis lietuvių ir užsienio autorių knygomis, „Vyturys“ 2001 m. pamojo sparnu…

Bom-čiri-vir-bim-bap!! Už lango 2015-ieji, ir „Vyturys“ vėl čia! 30-ąjį jubiliejų jis pasitinka nauju elektroniniu rūbu. Tai internetinė biblioteka vaikams ir jaunimui. Tęsdami tradiciją, skaitytojams siūlysime tik pačias pačiausias, didelių ir mažų ekspertų atrinktas knygas, įrodžiusias savo vertę ir visiems laikams atradusias vietą mūsų širdyse ir lentynose.

SUSKLEISTI PLAČIAU

Tik geros,

geresnės ir geriausios knygos

„Vyturio“ bibliotekos knygas kruopščiai atrinko vaikų literatūros ekspertai ir patys vaikai. Taigi čia nerasite nuobodžių vienadienių skaitinių.

Kol kas knygų skaičius ribotas, tačiau bibliotekos lentynos sparčiai pildomos. Lėčiau užtrunkame todėl, kad kiekvieną knygą kruopščiai atrenkame ir parengiame patogiam skaitymui mūsų el. skaityklėje. Tvirtinam drąsiai – niekur kitur internete nerasi šitokio kiekio įdomių (!) legalių (!!) ir lietuviškų (!!!) skaitinių.

Žengiame pirmuosius žingsnius ir tikimės sulaukti jūsų visų susidomėjimo ir palaikymo. „Vyturio“ mostai platūs: žiū, po kelerių metų tapsime didžiausia lietuviška internetine biblioteka!

SUSKLEISTI PLAČIAU